Fórum

* Belépés   * Regisztráció

Kezdőlap -  Fórumok  - Babysitter - AuPair  - Babysitter - AuPair

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 118 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Babysitter - AuPair
Elküldve: 2013.12.09. 19:45 

Kedves Fórumozók!
Nagyon jól tudom, milyen nehéz ma Svájcban megoldást találni a gyermekünk felügyeletére. Szívesen segítek megoldani, vagy könnyebbé tenni ezt a helyzetet.
Gyermekfelügyeletet vállalok a hét bármely napján, a neked megfelelő időpontban, ST. Gallen vagy annak környékén.
Ha felkeltettem érdeklődésed, és/vagy többet szeretnél megtudni rólam: írj email-ben (matheiszildiko@gmail.com) vagy hívj telefonon (076 72 60 986).

Várom a lelkes érdeklődőket :) :
Ildikó.

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.01.06. 18:55 

Sziasztok!

Zürich környékén keresek babyszitter,takarító, akár házvezetői állást is.
24 éves vagyok, németül középszinten de jól beszélek, angolul minimálisan tudok. A munkámat mindig lelkiismeretesen végzem el. Szívesen csatlakozom magyar családhoz de akár svájcihoz is. Óvónődajka végzettségem van illetve Babyszitter képzést is elvégeztem.

Elérhetőségeim: krisztisefer@gmail.com; telefon: 0041 44 8604970

Előre is köszönöm: KRiszti

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.02.20. 01:32 

Sziasztok! Luzernbe Júliustól akár hosszú távra is elhelyezkednék mint au pair. Jelenleg Zermattban tartózkodom,áprilisban haza utazom,de júliustól szabad vagyok és nagyon szeretnék Luzernben dolgozni. Korábban is vigyáztam gyerekekre,két budapesti felsőoktatási intézményt is elvégeztem,megbízható,felelősségteljes vagyok. Ha valaki tud számomra valamilyen lehetőséget,kérem írjon. Köszönettel: Nikolett
magdalenanicole87@gmail.com

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.03.06. 21:38 

Magyar Babysittert keresek Bernben, aki idonkent vigyazna 9 honapos kisfiamra.
Elerhetosegem: bregyanpiros@gmail.com

Udvozlettel:
Piroska

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.04.21. 21:20 

Magyar takarítónőt ketesek SG kantonba, aki besegít néha nekem a takarításba. Érd. symon.agnes@gmail.com

Üdv.Ági

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.04.24. 08:53 

Babysittert keresek, aki alkalmankent vigyazna a gyermekeinkre (5 ill 2 evesek). Otelfingen (ZH).

Udv,
szilsan

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.06.03. 14:30 

Kedves Anyukák Apukák :!:
Lausanneben és környékén ( +30 km körzetben ) magyar családoknál szeretnék vállalni gyermek felügyeletet, takarítást, főzést, minden, egyéb munkát ami egy háztartásban szükséges!
Akár már június végétől tudok kezdeni :!:
Becsületes, megbízható, rendszerető és nagy tapasztalattal rendelkező, maximálisan pozitív gondolkodású 45 éves ( fiatalos ;) ) nő vagyok.
Jelenleg tanulom a francia nyelvet.
Várom visszajelzéseteket, és bízom benne, hogy valamelyikőtöknek, vagy éppen egy ismerősnek pont most van szüksége a munkámra :!:
Kérdezzetek nyugodtan e-mailben: feiglklara@gmail.com
Szép napot :!:
üdv: Klári

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.08.05. 15:16 

Kedves Svájcban élő Magyarok!

Szeptemberben új életet kezdek, ott hagyom a rendőrséget. A párom már megtette, ő már kint dolgozik Aargau kantonban, szeptember végén utána megyek én is. :D ;) Mivel eddig nem találtunk albérletet, ezért szeretnék segítséget kérni, aki tud Wohlen és környékén kb 30 km-es körzetben egy szobát vagy lakást, akkor kérem jelezze. Szeptember 1-én kell a páromnak a jelenlegi albérletét elhagynia. :(
Szeretnék elhelyezkedni én is, ezért gyermek felügyeletet, takarítást, főzést, kerti munkát, minden egyéb munkát vállalok. Jelenleg a német nyelvet tanulom,de azt szeretném fejleszteni.
Szeretem a gyerekeket, és nagyon állatbarát vagyok!! Rendelkezem jogosítvánnyal is.
Pontos, becsületes, mosolygós:-), megbízható nő vagyok, de a személyes megismerés híve vagyok. Novemberben töltöm a 27. élet évemet.

Aki tud segíteni, kérdezni illetve felkeltettem az érdeklődését az a berenyiandrea25@gmail.com e-mail címen tud elérni.

Köszönöm előre is a segítséget:-):-)

Üdv:Berényi Andrea

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.08.12. 20:52 

Sziasztok:) A szüleimmel Basel környeken elek.Au Pair,Nanny munkat vallalok Egesz svajc területen akár az esti orakban is bentlakasal vagy a nelkül.Korabban mar Dolgoztam itt kint Au Pair kent.Imadom a gyerekeketet es ök is engem:)Ha valakinek szüksege lenne ram irjon bizalommal:) Rögtön tudok kezdeni.Szep napot nektek:)
http://olx.hu/hirdetes/vidam-megbizhato ... 5a1b9613a0

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.08.17. 11:53 

Kedves Anyukák Apukák! :)
Lausanneben vagy Genfben ( +30 km körzetben ) magyar családoknál szeretnék vállalni gyermek felügyeletet, takarítást, főzést, minden, egyéb munkát ami egy háztartásban szükséges.
1-2 héten belül tudok kezdeni!
Becsületes, megbízható, rendszerető és nagy tapasztalattal rendelkező, maximálisan pozitív gondolkodású 45 éves fiatalos nő vagyok.
Jelenleg tanulom a francia nyelvet.
Várom visszajelzéseteket, és bízom benne, hogy valamelyikőtöknek, vagy éppen egy ismerősnek pont most van szüksége a munkámra! :)
Elérhetőségem: feiglklara@gmail.com, tel: +36 30/339-20-99
üdv: Klári

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 118 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Következő