Fórum

* Belépés   * Regisztráció

Kezdőlap -  Fórumok  - Munkát Keres-Kínál  - Munkát keres

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 407 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Következő
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Munkát keres
Elküldve: 2015.04.17. 13:13 

Sziasztok! A Vendéglàtàsban keresek munkàt Luzern Kantonban.(Restaurant, büfé, stb...)076 435 1522 üdv. Livia (C- Bewill.)

Vissza a tetejére

Elküldve: 2015.04.18. 22:43 

Tisztelt Tagok!

Segítséget szeretnék kérni!
Nehéz gépkezelői állást keresek 13 év szakmai tapasztalattal, AG Kantonban vagy vonzás körzetében.
Dózer vagy láncos forgó, kotró gépen! (Nehéz gépkezelői bizonyítvánnyal és jogosítvánnyal rendelkezem).Alapfokú német nyelv tudással.
A segítséget előre is köszönöm!
Email címem: valoferi68@gmail.com

Vissza a tetejére

Elküldve: 2015.05.17. 11:51 

Magyarul beszelö hölgy (41) apoloi vegzettseggel magyar csaladnal idösgondozast illetve gyermekfelügyeleti tevekenyseget vallal teljes idöben. Megbizhato, referenciaval.

Erdeklödni emailben:
zoltan.toth@gmx.ch

Vissza a tetejére

Elküldve: 2015.07.03. 00:22 

Sziasztok! Munkát keresek szabó szakmával, jelenleg itt dolgozok kint Svájcban munkától nem félek fiatalos 40 -es vagyok,nincs káros szenvedélyem. Ha valaki tud segíteni.
Elérhetőségeim : ata501@freemail.hu vagy telefonon 078 322 07 84
Előre is köszönöm!!!!!!!!!
Tisztelettel :Szabó Attila
ui:jó St Gallen fele is

Vissza a tetejére

Elküldve: 2016.01.13. 18:29 

Sziasztok!
Egészségügyi érettségivel, valamint fogászati asszisztensi, klinikai higiénikus szakképesítéssel, B kategóriás jogosítvánnyal, alap német nyelvtudással keresek elsősorban egészségügyben munkát, de idős emberek ápolását is szívesen vállalom.
Megbízható, tisztességes,magára és környezetére igényes nő vagyok, rendezett családi háttérrel.
Jelenleg Magyarországon (Budapesten) élek, azonban rugalmas, és mobilis vagyok.
Előre is köszönöm a hozzászólásokat: Judit

Vissza a tetejére

Elküldve: 2016.01.28. 19:15 

Sziasztok!
Emőke vagyok, 26 éves, nemrég óta élünk a párommal itt Svájcban.
Rendelkezem L típusú vízummal, B kategóriás hajtásival, középszintű német és angol nyelvtudással.
Munkát keresek, rész/teljes munkaidőben, Zürich kantonban, elsősorban Marthalenben, Schaffhausen/Winterthur környékén.
Minden infó, tippet előre is köszönök!
Üdv. Mindenkinek :)

Vissza a tetejére

Elküldve: 2016.02.03. 20:46 

Sziasztok,segítséget szeretnék kérni tőletek.
Amit tudni kell rólam:Magyarországon lakom,19 éves vagyok,nemrég fejeztem be a sulit,központi fűtés és gázhálózat rendszerszerelőként.
Ebből adódóan sajnos nincs sok szakmai tapasztalatom,csak amit a gyakorlati helyemen szereztem.
Ez után segédkeztem ács mellett,és most egy bútorgyárban dolgozom.
B kategóriás jogosítványom lassan el készül.
Alapfokú Német nyelvtudás van.
Hát a le írtak alapján tudom,hogy nem sok esélyem van,csak szerencsét szeretnék próbálni mert itt jövőm nem lessz...
Akkár legalja munka is...
Előre is köszönöm.Üdv.:Mindenkinek
Kiss Márton

Vissza a tetejére

Elküldve: 2016.03.27. 11:08 

Sziasztok
Payerne és környékén, szívesen vállalok kisebb-nagyobb takarítást. Csütörtök délután vagy Pénteki napokon. Esetleg, hétvégi -alkalmi vagy állandó- gyerekfelügyeletet. 10 éves munkatapasztalatom van gyerekvigyázás terén.
Fényképes önéletrajzzal rendelkezem.

e-mail címem: nana.anonim@gmail.com

Szép napot! :)

Vissza a tetejére

Elküldve: 2016.05.03. 09:40 

Sziasztok!

Mi júliusba költözünk ki Svájcba,, Lenzburgba vagy Bruggba ( ez még képlékeny), és állást keresek, babysitter vagy takarítói állások érdekelnének kezdetben , míg a nyelvbe kellőképpen bele nem jövök. Amúgy titkárnő és vegyésztechnikusi végzettségem van .

Nagyon köszönöm a segítséget
Judit

Vissza a tetejére

Elküldve: 2016.05.20. 14:42 

Jó napot Kedves Szülők!

Winterthur és környékén, heti három napban (rugalmas időbeosztással) keresek pótnagymamai szeretettel és odaadással gyermekmegőrzést, gondozást, felügyeletet. Hat éve élek végleg Svájcban és ez alatt a hat év alatt is ezt csináltam.

A család, ahol legutóbb, négy évig dolgoztam a továbbiakban csak heti két napban tart igényt a munkámra, a mára már 5 évessé serdült kis neveltem mellett, aki megkezdi iskola előkészítő kis életét, a heti két naphoz viszont ragaszkodnak, hiszen szép, családias kapcsolat alakult ki közöttünk.

A Budapeti Iskolából, ahol 10 évig dolgoztam fogyatékkal élő gyerekekkel, és a svájci munkámról referenciám van. Egyedül élek, így rugalmas is tudok lenni. Családom (fiam, aki már svájci állampolgár) menyem, unokám is itt él, de külön lakásban.

Előnyeim a sok között még, hogy jól és szívesen főzök, akár kóser ételeket is, ráadásul az Apukát sem kell tőlem félteni :D Korommal ellentétben – 60 éves – fiatalos, életerős, optimista, egészséges, fitt vagyok, igy bár lehetne, de a nyugdij szóba sem jön, mert életelemem a munka, a gyeremekek kacaja, mosolya. Háztartásba szívesen besegítek, szeretető gondoskodással tartottam eddig is rendben a család életterét, ahol dolgoztam.

Gyeremekszeretet, életigenlés, kitünő referenciák, okleveles végzettség, alap német végzettség (anyanyelven magyar), autó és munkamánia van, már csak egy kedves család hiányzik, akiknél szintén kiélhetem a pótnagymamaságomat.

Örömmel várom a jelentkezésüket. Fényképes önéletrajzot kérésre küldök.
e-mail : evasari50@gmail.com

Ez volt egy régebbi hirdetésem, amivel a négy évig tartó munkámat találtam:

Üdv. mindenkinek! Én Budapesten fogyatékos - Dawn-sindromás, és középsulyos, értelmileg akadályozott gyerekekkel dolgoztam egy speciális oktatási intézményben. Mésfél éve élek Svájcban. Itt is dolgozom, de kevés óraszámban. Ha valaki tud segíteni - Winterthurban és környékén - még a jelenlegi mellé valamilyen munkát, az nagyon megköszönném.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 407 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Következő