[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
cilike.ch • Téma megtekintése - Gyerekek

Fórum

* Belépés   * Regisztráció

Kezdőlap -  Fórumok  - Hasznos információk  - Gyerekek

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 54 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Gyerekek
Elküldve: 2013.03.18. 22:09 

Sziasztok! A lányom jelenleg otthon Magyarországon 9. osztályba jár angol tagozatra.
A kérdésem az, hogy létezik-e olyan középiskola Svájcban ahol angol nyelven folyik az oktatás? Ha van valakinek ilyen irányú információja, nagyon szépen kérem, ossza meg velem! Előre is köszönöm! Szép estét mindenkinek! :D Andi

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.03.23. 09:33 

Sziasztok!
Kérdésem az lenne, hogy diessenhofeni óvodáról tud e valaki nekem információt adni?
Hogyan működik, hány éves kortól, egész évben van óvoda, vagy ott is van szünet?
Egész napos? Mennyibe kerül? Van esély magyar nyelvű kislányomat beíratni (3,5 éves)?

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.04.07. 17:50 

Iskolakezdesi akcio! 2013 augusztus 31.-ig akcios aron aruljuk ezt a iskolas- illetve gyerekszeket. Negy szinben kaphato, a szekek ugy kerekekkel, mint fix labakal szallitjuk, illetve hasznalhato. Az aru Svajcba kivitele eseten (a szabaly szerint elöirt vamolasnal) teljes mertekben visszateritjük a nemet AfA-t (ebben az esetben az aru netto ara € 200)! Több informaciot az internetoldalunkon nemet nyelven talal: http://www.amort.eu

u. i. 2013 junius 30.-ig derekfajos felnötteknek is van egy erdekes akcionk - Swopper es VH-Lift-Tisch!

Csatolmányok:
Magyarázat: Swoppster - szuper szek gyerekeknek!
swoppster_contentad_300x250.gif
swoppster_contentad_300x250.gif [ 38.44 KiB | Megtekintve 3265 alkalommal. ]
Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.04.07. 22:50 

Sziasztok!

Ha szeretnéd gyermekedet meglepni egyedi ajándékkal,akkor keress bátran,tudok segíteni.
Vállaljuk kispárna,takaró, (névvel,kedvenc mesehőssel), hajpánt,fotós párna, hálózsák, névtábla ajtóra, dekorgumiból készült mesefal, falvédő,leggings, ovis zsák,függöny,kisruhák elkészítését. Bármilyen ötletre vevők vagyunk,várom üzeneted! Vagy csatlakozz hozzánk a facebookon,h a képeket is meg tudd nézni.
E-mail cím: szegediildiko@citromail.hu
https://www.facebook.com/groups/402731716489961/

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.04.13. 10:25 

sziasztok. azt szeretném tudni,hogy az elemi iskola fizetős,vagy dijmentes? előre is köszönöm.

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.04.13. 20:56 

Sziasztok!

Új vagyok itt,májusban fogok kezdeni egy ápolóként egy zürichi kórházban.a kisgyerekesektől szeretném megkérdezni,hogy az itthoni gyámhatósággal,hogy tudtátok elintézni a procedúrát.Arra gondolok,hogy kiskorú külföldre való költözéséhez kell egy gyámhatósági engedély vagy mi.Én már fel is hivtam őket és megirták,hogy mik kellenek hozzá,természetesen majd magyarra lefordittatva.Munkahelyi igazolás az gondolom nem nehéz,majd a lakás tulajdonosától befogadó nyilatkozat,hogy a gyerek ott élhet velünk!!?Vagy a bérlőnél a gyerek nevének is szerepelni kell,ezt nem is értem ezek teljesen elmebetegek.Majd környezettanulmányt kell végeztetnem,hogy a gyerek megfelelő körülmények között él,na ez érdekelne legfőképp,hogy erre van Svájcban zürichben valami hivatalos szerv/szocmunkás aki ilyen hülyeségekkel foglalkozik?
És ha valaki ezt már végigcsinálta akkor véleményre,tapasztalataira lennék kiváncsi,hogy hol is kezdjem.
Köszönöm.
Üdv Gabi!

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.06.16. 12:55 

Sziasztok.
Én is segítséget szeretnék kérni.
Július folyamán elhagyjuk szeretett országunkat és letelepedünk a feleségemmel és 2 gyermekünkkel Svájcban, a Wallisi részre.
A lányunk most végezte el a 2., a fiúnk az 1. osztályt itthon.
Mi úgy gondoltuk, hogy kint beíratnánk őket a következő osztályba, de itthon, mint magántanulók is folytatnák tanulmányaikat. Erre azért gondoltunk, mert így hátha nem kellene esetleg évet ismételniük kint. Az itthoni iskolaigazgatónkat megkérdeztük, aki úgy nyilatkozott, hogy mivel Svájc nem EU-s ország, részéről nincs kifogása, és szívesen felveszi a gyerekeket magántanulóként. Ez kint hogy működik? Jól gondolkodunk? Vagy teljes hülyeség az elgondolásunk?
Segítségeteket előre is köszönöm.

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.06.20. 09:38 
Adminisztrátor

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.06.24. 17:16 

Sziasztok!

Tud nekem valaki segiteni abban, hogy Mo-on hol kell bejelenteni, hogy kikoltozunk 2 kiskoru gyerekkel Zurichbe??? A nagylanyom sulijaban elinteztuk amit kellett. A kisebbik ovis.

Ugy tudom a gyamugynel kell intezni valamit. Egyeb????

A lakasunk mar kint megvan, ferjem ev eleje ota kint dolgozik.

Van amugy valaki aki Oberglatt kornyeken el???? :-)

Elore is koszonom.
Udv mindenkinek!!!
Kriszta

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.07.25. 08:22 

A férjem már kint dolgozik Svájcban, én is ki szeretnék menni dolgozni.Azt kérdezném,hogy a12 éves kislányomat hogy lehet beíratni iskolába.Van -e erre esély még ebben az iskolaévben.Zürich tartományban augusztus 15-én kezdődik az iskola?

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 54 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő