Fórum

* Belépés   * Regisztráció

Kezdőlap -  Fórumok  - Hasznos információk  - Hivatalos ügyek

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 134 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Hivatalos ügyek
Elküldve: 2015.12.23. 21:58 

Sok szeretettel üdvözlök Minden kedves Fórumtagot!

Egy kéréssel fordulnék hozzátok.

Magyarországon,gépjárművezetés-oktatással foglalkozom. Ezen belül motoros oktatással is. Nemrégiben vásároltam egy Yamaha RD 125 YPVS motort, aminek sajnos nincs meg a forgalmi engedélye, így nem tudom forgalomba helyeztetni és oktatni sem lehet vele. Annyit sikerült kiderítenem, hogy Svájcból hozták be,valamikor.Egy ismerősöm ajánlotta, hogy keressek Svájcban élő emberkét, aki ha megkérem, bemegy a helyi hivatalba és az általam megadott alváz (és vagy motorszám) alapján kikérheti a szükséges okmányt.A motor régi forgalmi engedélyének másolatát. Kérdésem az,hogy van-e a közösségben olyan Hölgy vagy Úr aki segítene ebben? Természetesen az anyagi részét téríteném és a fáradozást is igyekszem meghálálni.

Előre is köszönöm a segítséget! Kellemes Ünnepet Mindenkinek itthonról!

Péter Tamás +36309790197 motorsuli@gmail.com

Vissza a tetejére

Elküldve: 2017.03.03. 11:54 

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy jelenleg Genfben tartozkodóm az elet társammal és minden íratait elhagytam. Értem ez alatt személyi igazolványt lakcim kártyát. Sajnos Magyarországon családi probléma történt. Halalesetrol van szo. A kérdés az lenne hogyan juthatunk haza minél hamarabb??? Hova forduljunk bármi ideiglenes irat után? ??!!! Előre is köszönöm a segítségeteket! !! Üdv :Alexander

Vissza a tetejére

Elküldve: 2017.03.03. 15:20 

Helló
Érdeklődni szeretnék ,hogy eljöttem 2005 tavaszán svájcból ki is jelentkeztem mindenhonnan a kilépő papírt is alá írtam és fel is vettem a pension kassa pénzemet kifizeték .
Azt szeretném megtudni hogy ha vissza szeretnék menni lehetséges e vagy soha többet nem mehetek vissza ?
Köszönöm a választ

Vissza a tetejére

Elküldve: 2018.02.14. 20:14 

Sziasztok. A Ch. csalàdi pótlékkal és az adóval vannak gondjaim. Tudtok-e valakit aki profi az ügyintézésben. Köszönöm elöre is.Wald környékén.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 134 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14