[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
cilike.ch • Téma megtekintése - Nagy Durranás Cilikével

Fórum

* Belépés   * Regisztráció

Kezdőlap -  Fórumok  - Programajánló  - Nagy Durranás Cilikével

Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 14 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Nagy Durranás Cilikével
Elküldve: 2014.01.12. 16:10 

Nagyon jo volt a buli, Congratulation!!

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.01.20. 19:01 
Adminisztrátor

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.01.20. 19:02 
Adminisztrátor

Szubjektív élménybeszámoló a Korda-buliról

Korda Győrgyöt mindenki ismeri Magyarországon. Habár nem az én korosztályom, távoli emlékeim vannak a « Kettötől ötig »címü Petőfi-radiós kívánságműsorból, melyben a Mammamma Riama-t énekelte. Ja, és az anyukám együtt nyaralt vele és Balazs Klárival a közelmúltban egy társas úton, ő mesélte, mennyire lenyűgözően kedves, közvetlen es vidám emberek. És ha anyukám mondja, akkor az biztosan úgy van.
Az arboni koncert születésnapi buli is volt egyben, melyre kb.100-120 fő érkezett Svájc különböző helyeiről: jöttek magyarok Arbonból, Staadból, St. Gallenből,Lichtensteinből,Bad Ragazból, de érkeztek Churból, Luzernből es a genfi-tó partjáról is.
Gyuri és Klarika (ők mondtàk, hogy így hívjuk őket,ki nem állhatják a bácsizást-nénizést, és tényleg nem is illik egy ilyen elegáns úrhoz és egy ilyen csinos hölgyhöz). A buli elején megkerték a jelenlevőket, hogy álljanak fel az asztaluktól, jöjjön mindenki előre táncolni; legyen ez egy laza, hangulatos este baráti körben. Igy is történt.
Korda György 75 éves lett, megis karizmatikus a szinpadon, es képes hangulatot teremteni minden korosztalynak. A háttérben régi videoklipek mentek,melyeket DJ Smash varázsolt oda: Korda György 40 éves macsókent a Balaton parton, és Klarika egy koncerten vörös bombázoként.
Mit mondjak? A hangulat fergeteges volt. Lattam 10 éves nagylanyt táncolni, és 60-as párt lelkesen csápolni. A kétórás koncert után Cilike átadta a szülinapi meglepetés-tortát. Én láttam, hogy könnyes lett Gyuri szeme…
Az ezután következő retro diszkó az est megkoronazasa volt. DJ Smash úgy jatszott a közönséggel, ahogyan akart. Mindegyik számot visítás és tombolás követte, visszafogott, kétgyermekes családanyák roptak vadul a 90-es évekbeli magyar slágerekre. Rég voltam ilyen jó buliban. Köszönjük neked Cilike, és a csapatodnak a szervezést, a sok munkát a finom Sauska bort, és remélem, hamarosan folytatodik….

Csokonáné Dr. Golyák Éva - Buba
8206_779595552053808_1234087343_n.jpg
8206_779595552053808_1234087343_n.jpg [ 68.37 KiB | Megtekintve 2807 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.01.20. 19:05 
Adminisztrátor

Korda est Arbonban!

Fergeteges buli volt Arbonban, 2014.jan.11-én 2 órás élő koncertet adott Korda György és hitvese Klárika!
A thurgaui magyarok nevében Cilike meghívásának tettek eleget a művészek, természetesen nemcsak a Thurgauban élőknek. Jöttek is szép számmal a vendégek Bázeltől Zürichen át Lucernig, sőt még Genfből is. De képviselték magukat a St.Galleni Magyar Egyesületből is jó páran és még sorolhatnám, hogy hányfelől érkeztek. Közel 150 ember verbuválódott össze, mondhatom minden korosztályból.
A koncert előtt Szalmási Gábor alias DJ Smash melegítette elő a csapatot. A koncert alatt a video háttérről is ő gondoskodott illetve a koncert utáni levezető retro disco fantasztikus hangulatáért is ő felelt!
A retro bulihoz retro kaja dukált! Szakácsunk: Gábor több finomsággal várta az éhes magyar népet!  A büfé kínálata: borsófőzelék pörkölttel, tökfőzelék Stefánia szelettel, tejbegríz, igazi túrós csusza, jó magyar sajtos pogácsa szerepelt. Gyuri bácsi első útja a hangpróba után a konyhába vezetett, ahol gyorsan minőségellenőrzést tartott és már a szünetben rendelt is egy nagy adag borsófőzeléket! 
A koncert hangulatáról mit is írhatnék? Csak szuperlatinuszokban tudnék beszélni. Akik ott voltunk mind így éreztük. Hogy miért? Mert egyként énekeltük a nagy slágereket, magyarként távol a hazánktól, egy magyar legenda kíséretében. Élvezve a művészek profizmusát, hangját, előadását.
Korda György 75 évesen állt szerény kis színpadunkon de ugyanolyan lelkesen mintha a Szigetfesztivál nagyszínpadán állna. És Klárika? Ő nemcsak makulátlan megjelenésével, tökéletes hangjával varázsolt el minket. Kedvessége, gyöngéd támogatása minden mozdulatából áradt nemcsak Gyurika hanem a közönség irányába is. Arról nem is beszélve, hogy a szempillája sem rebbent meg, amikor 5 lelkes férfi rajongója ugrott fel mellé a színpadra, hogy táncukkal kísérjék az egyéni produkcióját.
A koncert végén a szűnni nem akaró taps mellett egy tortával leptük meg a művész urat szülinapja alkalmából, amit ő meghatódva vett át. Pár perces szünet és egy kis tortaevés után megkezdődött a fotózkodás. Mindketten végtelen türelemmel és kedvességgel állták a sarat!
Mi a sikerük titka? Azt én nem tudom megfejteni. De az biztos, hogy sikerük 55 éve töretlen!
Személyes élményemet azonban megoszthatom Önökkel: még soha nem találkoztam ilyen kedves, szerény, sztárallűröktől mentes SZTÁROKKAL mint ők.
Szórakoztatni jöttek, profin tették! Köszönjük Gyuri bácsi és köszönjük Klárika!
Továbbá itt szeretném megköszönni a DJ Smashnek a kitűnő zenéket, magas szintű technikát. A szervezőknek a lehetőséget. AZ önkéntesen szerveződött „személyzetnek” a zökkenőmentes lebonyolítást. Fotós barátnőmnek Katának a megannyi képet! A kedves vendégeknek a kultúrált szórakozást!
Remélem hamarosan valami hasonló fergetges buliról tudósíthatok innen Thurgauból!
Palicza Era

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 14 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2