Fórum

* Belépés   * Regisztráció

Kezdőlap -  Fórumok  - Tere-fere  - Segélykérelmek

Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 50 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Segélykérelmek
Elküldve: 2013.03.19. 21:17 
Adminisztrátor

Becsületes megtaláló kerestetik!
Keressük azt a fiatal szőke hölgyet, aki 2013.03.18-án a reggeli vonattal érkezett Zürichbe. Molnár Gábor barátunk vele utazott a 318-as vagonban (52-es és 54 padon utaztak). Gábor leszállt Feldkirchben és a fülkében felejtette a laptop táskáját benne a laptopját és az útlevelét. Később a kalauztól megtudtuk, hogy a hölgy vette magához a talált csomagot és azt mondta, hogy leadja Zürichben a vasútállomáson. Sajnos a csomag nincs ott. :( Kérjük a becsületes megtalálót, jelentkezzen Gábornál a +41766067285 -ös telefonszámon. Köszönjük!

keressük.png
keressük.png [ 213.23 KiB | Megtekintve 5669 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.03.29. 06:58 
Adminisztrátor

bemásolva:

Kedves Cilike admin!
..................................

Kérlek olvasd el és továbbítsd a többiek felé... :) Köszönöm!Kertesi Attila Aki akar az tud segíteni!... :) Kérlek Benneteket jelöljetek a facebookon... :) Kertesi Attila Győr... :) kertilla@freemail.hu tel:70-515-0030 levél:9004.Gyr-4.Pf:927 számlaszám-CIB:10700031-67035786-51100005
1961.01.06.n születtem Győrben,római katolikus a vallásom de sosem voltam tevékeny templomba járó ember... :) kb:egy éve derült ki hogy apai és anyai ágról is zsidó származású vagyok de ezzel nem foglalkozom mert én már (és a szüleim és nagyszüleim is itt születtek Nagy Magyarországon!)Apám 69-ben halt meg rákban amikor én nyolc éves voltam... egyke gyerek vagyok anyám a győri richards gyárben volt üzemvezető a nyugdíjáig.Most én ápolom Őt már a kilencedik éve,amióta szeretett feleségem meghalt 2004 év végén.Ami nagyon szomorű hogy az utóbbi három év nagyon fárasztó,és abból is a tavalyi év nagyon sokkoló mert tavaly teljesen süketté és vakká vált,a súlyos csontritkulása és szívbetegsége mellé.A feleségem a karjaim közt halt meg,és ahogy látom és érzem az édesanyámmal is ez fog történni...Van egy tündérszép 29 éves lányom,aki az édesanyja elvesztése óta semelyikünkkel sem tartja a kapcsolatot,így anyám ápoláát teljesen egymagam végzem,míg feleségemnél kedves jó anyósommal együtt láttuk el Őt haláláig.A lányomra írattam a lakást és visszaköltöztem anyámhoz az ápolása végett,és ezt a lakást is a lányom nevére írattam.De sajnos a lányom diákhitele közbeszólt és ha idén 2013.április 15.-g nem fizetem ki a lakásra terhelt másfél millió forintot,akkor az idős beteg anyámmal az utcára kerülünk... A lányom nem tartózkodik az országben és nem foglalkozik az üggyel,így nélküle tehetetlen vagyok,hitelt nem tudok felvenni mert az ápolási díj összegére nem adnak kölcsönt.Három barátomtól a harmincból sikerült kölcsönkérnem 350000 forintot,akik azonnal kérdés nélkül mellém álltak,nekem van 250000 forintom,de még így is hiányzik 900000 forint.A bajban ismerszik meg a barát,vannak olyan barátaim akiknek milliárdos bevételű színesfém felvásárlói legális üzleteik vannak,iskolaigazgatók,festőművészekétterem tulajdonosok, ,zálogházasok,gumiszerelő műhelyeik vannak,olympiai és világbajnok sportolók,hazánkban ismert népszerű zenészek (Köztársaság angolul)orvosok mind értetlenül széthúzott zsebekkel állnak előttem...
Szóval a külföldi munka jelenleg pihenni fog egy darabig,mert jelenleg azon dolgozom hogy fedél maradhasson az Édesanyám feje fölött!!!. :9Aztán ha ez sikerül akkor ha kell erőszakkal is visszaíratom a volt lakásomat ahol most élünk anyámmal,vissza kerüljön a nevemre...úgyis ajándékozási szerződéssel kapta meg a lányom.. .) Az összes létező hazai és külföldi vallási felekezetet megkerestem magyar nyelvű és idegen nyelvű levelekben (az idegen nyelvű leveleket a barátim fordították,mert németül sem tudok ennyire jól)a katolikus az evangélikus a református,az ökomenikus abaptista,az izraelita akisebb Hit gyülekezete vagy a jehova Tanúi és sok más kis egyházat és a külföldieket is és láss csodát a vagy 500 e-mailból egyre sem jött válasz..Úgyanígy jártam a magyar és külföldi civil alapítványokkal is...
Innen folytatom holnap,azaz kedden... :)

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.03.29. 06:58 
Adminisztrátor

bemásolva:
Feladó EMAIL címe: kertilla@freemail.hu

Üzenet:
Kérlek Benneteket ne haragudjatok hogy Ünnepek előtt itt koldulok előttetek és Tőletek... :(
De ha a fene-fenét eszik is ha a "fész" moderátora kizár innen vagy valaki feljelent hogy zaklatlak Benneteket akkor is szeretném hogy akarjatok segíteni ha tudtok és önzetlenül ha lehet... Ha kell apró forintokból és euro -centekből váltom ki a lakást a végrehajtó kezei közül és a fűtés és villanyszámlát is a segítségetekkel kifizetem...Mint ahogy olvashattátok az előzőekben sajnos a lányom nevén van két lakás az egyiket otthagytam neki a feleségem halála után még 2004-ben, a másikat is a nevére írattam amiről most szó van,és mivel nem kérvényeztem hozzá haszonélvezeti jogot a lányom diákhitele és más köztartozásai végett ez a lakás kerül behajtás alá... :(
Már nincs semmilyen jogi út,már mindent megmozgattam,de ha ez év április 15.-ig nem fizetem ki az összesen másfél milliós tartozás akkor kilakoltatnak a 91 éves súlyosan beteg (súlyos csontritkulás,szívbetegség,mindkét szemére szinte teljesen vak,szürke hályog miatt ami a kora és a szíve végett inoperábilis,szinte teljesen süket mindkét fülére...) Megjártam az összes helyi hivatalt és nyugdíjas otthont,de sehol sem fogadják be az állapota végett,meg az az igazság hogy igazából nem is bíznám idegen kezekre... sajnos nagy tapasztalatom van már a búcsúztatásban... megpróbáltam az összes alapítvány vallási felekezet és civil közösségek segítségét kérni de sehonnan nem érkezett válasz... a régi is merőseimet és barátaimat is felkerestem de mindenhonnan csak nemleges válasszal távozhattam... Mivel rokonságom más nincsen így hozzátok fordulok tisztelt és kedves "facebook közösség"
mert azt hallottam hogy nagy az összhang Bennetek akkor is ha segíteni kell!!!!...a nevem Kertesi Attila Győrben születtem és élek a telszámom:70-515-0030 a levelezési címem Győr-4.Pf-927 a bankszámlaszámom CIB.10700031-67035786-51100005...
Hát ennyi lett volna...
Köszönettel!
Attila

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.04.03. 15:51 
Adminisztrátor

Tisztelt Cilike, Tisztelt Baráti Társaság!

Az utolsó elkeseredésemben írok Önöknek, mert talán Önök a sok-sok levél elküldése után az utolsó reményem.
Ezt a levelet minden külföldön élő magyarnak szeretném eljuttatni, így kérem segítsenek ebben, ha tudnak.
Én Magyarországról, azon belül is Szigetszentmiklósról írok (Pest megye,Budapest mellett) és segítségüket szeretném kérni.
Kérem ne higgyék azt, hogy valami csalás az egész, mert nem az interneten keringő 419-es
számú csalás csalója vagyok. Leinformálható hús vér ember, aki embertársaitól próbál segítséget kérni, akár számomra a világ másik végéről is.

Elnézésüket kérem még egyszer, hogy zavarom Önöket, de kérem szánjanak erre az emailra pár percet, és az olvasás után küldjék tovább
olyan személyeknek, akik esetleg együtt éreznek és tudnak talán bármivel is segíteni.

Országunkban sajnos nincs kihez fordulnom, mert nálunk az emberek makacsak és önfejűek. Ezt sokan nem tudják, vagy nem akarják beismerni,
hisz eddig bárkinek írtam akinek módja lett volna segíteni nem teszi. Aki gazdag az még gazdagabb akar lenni,
aki éppen még él, az meg sajnos nem tud segíteni.

Lehet naponta kapnak hasonló levelet, de ez most tényleg életbevágó!
Levelem célja tisztességes és becsületes! Kérem még egyszer segítsenek, ha tudnak!

Szóval ,nem beteg gyereknek, se nem magamnak, csupán két 60 év közeli ember számára kérek segítséget.
Pontosabban szüleimnek szeretnék segítséget kérni.

Mint levélíró magamról annyit,hogy 35 éves vagyok, házas és van 4 gyönyörű gyermekem, akik mind 4 év alattiak.
Szüleim kelet Magyarországon, Debrecenben élnek és mint tudni lehet azon térségben nem nagyon van, pontosabban 60 év körülieknek, ha mondjuk
elvesztik munkájukat nincs munkalehetőség. Szüleim több mint 15 évvel ezelőtt elkövették azt a hibát, hogy
nem fizették be az adót, hanem inkább rám és kishúgom iskoláztatására, nevelésünkre költötték el. Azóta mi felnőttünk, de az Apeh
az utolsó pillanatban sok-sok év kihagyás után, de ismét előjött követelésével.
Akkor szüleim a megörökölt ingatlanra kishúgom segítségével, de hitelt vettek fel az Aegon Magyarország Hitel Zrt.-től.
A hitel svájci frankos „frankó” hitel, amit a tanácsadó intézett attól a cégtől.
1 éve sajnos nincs szinte semmi bevételük szüleimnek (ezért a hitel sincs fizetve), csupán annyi, amennyi támogatást eddig tudtam feléjük adni.
Testvérem idő közben munkanélküli lett, nekem viszont tavaly év végével megszületett negyedik gyermekem, így már esélyem sincs támogatni Őket.
Mivel nem tudom már segíteni szüleim, mert ahhoz, hogy boldogulni tudjanak nem tudok fenntartani részükre
akár egy plusz albérletet, így arra remény sincs, hogy rendezzem helyettük tartozásukat.

Kérem Önöket, mivel 2013.04.22-től az Apeh-nak átadták árverésre, hogy segítsenek, mert mára két idős ember amiért
annó csak a kötelességüket tették, mint bárki más tette volna, de az utcára fog kerülni közel 1 hónapon belül, ha sikeres lesz az árverés és félő inkább olyan utat
fognak választani, amit ilyenkor sokan elkeseredésükben szoktak. Azt a szót nem írom le, mert bele sem merek ebbe gondolni!
Én bármit megteszek azért, hogy újra, ha csak kicsit is, de nevetni lássam szüleim és persze vágyam, hogy biztosíthassam részükre azt, ami másoknak természetes
, de megélhessék unokáik legalább felcseperedését, jobb esetben esküvőit.

Megtekinthető az ingatlan az alábbi linken:

https://arveres.apeh.hu/index-meghirdet ... onId=44929

Bankszámla számom, ahova esetleg bárki bármekkora adományt küldhet, valamint címem a levelem alján találják:

Bank neve: RAIFFEISEN BANK ZRT.
Bank Címe: 1054 BUDAPEST, AKADÉMIA UTCA 6.
Kedvezményezett neve: Nagy Gyula
IBAN Bankszámla szám: HU84-1202-3132-0122-2611-0030-0002
SWIFT kód: UBRT HUHB

A levél mellékletében csatolom az árverési dokumentumot, valamit pár fotót magamról és kis családomról, hogy ez az egész egy valóság és sajnos nem rémálom!
Természetesen mivel leinformálható személy vagyok ,így aki esetleg segít és szeretné tudni kinek , annak minden hivatalos iratot a rendelkezésére bocsájtok (személyi igazolvány, útlevél, stb.), ha kell közjegyző által hitelesítve is!

Köszönöm, ha segítenek még egyszer!

Üdvözlettel:

Nagy Gyula

Lakcímem:
Magyarország, 2310 Szigetszentmiklós
Petőfi S. utca 138. 1.em.4.
Tel:+36/30/7733924
e-mail: gyulalakatos2@t-email.hu

Csatolmányok:
Picture 2.jpg
Picture 2.jpg [ 35.02 KiB | Megtekintve 5566 alkalommal. ]

Elküldve: 2013.05.06. 09:49 
Adminisztrátor

kérésre megosztva:

Feladó EMAIL címe: lezertamas@gmail.com

Üzenet:
Kedves Olvasó!

Mindenek előtt üdvözlet Magyarországról.

Arra kérünk, olvasd el ezt a pár sort és ha lehet, továbbítsd a benne foglaltakat a megfelelő helyekre.
Énekkar vagyunk, 2012 szeptemberében alakultunk a semmiből, én Lázár Tamás vagyok.

Széthulló világunkban nagyon fontosnak tartjuk, hogy jól működő, magas fokú szellemi produktumot létrehozva tegyük szebbé a szűkebb és tágabb környezetünket.

A lelkesedésünk és a szellemi tőkénk hamar igazolta, hogy egy igazán szép ügyet szolgálhatunk értő módon, egészen magas fokon.

A reneszánsz kórusirodalomtól a kortárs és magyar nyelvű művekig mindent énekelünk 4, 6, 8, és 12 szólamban.

Bár fiatal együttes vagyunk, mégis már sok fellépést tudhatunk magunk mögött.

Kodály Zoltán kettős évfordulóján rendezett hangversenyeken kívül Karácsonyi, Húsvéti és más fontos ünnepkörhöz kötötten léptünk már föl sokszor.

A koncertek sikerei nem maradtak viszonzás nélkül, sok meghívás érkezett már be hozzánk az országon belül és az elcsatolt részekről egyaránt aminek mi nagyon szeretnénk eleget tenni.

Szeretnénk egy igazán szép és nemes célt szolgálni amit sok szervezés, rengeteg fáradságos és hálás munka révén érhetünk el.

Erre mi készen is állunk és teljesen elkötelezettek vagyunk.

Arra szeretnénk kérni, vedd fel velünk a kapcsolatot, és ha módod van rá, segítsd a munkánkat.

Ezzel te is hozzájárulhatsz a Világhírű Magyar Kóruskultúra életben tartásához.

Cserébe tiszteletbeli kórustaggá fogad az énekkar és ki tudja, egyszer talán hozzád is lejutunk egy koncert alkalmával.

Szeged, 2013. 04. 18.

Köszönettel és üdvözlettel:

Lázár Tamás

a Partiscum Kórus karnagya

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.05.06. 09:49 
Adminisztrátor

kérésre megosztva:

Feladó EMAIL címe: zurichjob@hotmail.com

Üzenet:
Szervusz Cilike!
Én immĂ r 4.5 éve idekinnt élek Zürichben, és nemrég leltem rĂ tok.
Volna egy kérdésem hozzĂ tok:
én mĂ r évek ota tĂ mogatok egy AlapitvĂ nyt magyarorszĂ gon mely Àllami gondoskodĂ sban Élö és Veszélyeztetett fiatalokért tevékenykedik.. SzĂ momra ez egy igen nemes cél, hiszen magam is Àllami intézményekben kellett felnöjjek. A kérdésem az hogy megosztanĂ tok e a linkemet, mert hĂ tha akad olyan idekinnt élö magyar sziv ki szivesen tĂ mogatnĂ e alapitvĂ nyt ugy mint én.
A weboldal: www.agotaalapitvany.hu
Itt rengeteg info fennt van az ö munkĂ ssĂ gukrol, cĂ ljaikrol.
A link:http://szegedcafe.hu/2013/04/13/kave-melle-beszelgetes-kothencz-janossal-az-agota-atyjaval/

Köszönettel:Linda O.

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.05.06. 09:52 
Adminisztrátor

válasz:

Kép

Kedves Cilike !

Elnézését kérem, ha zavarom Önt ezzel az írásommal. A svájcban élő magyarok segítségére és összefogására volna szükségem az alábbi cél eléréséhez.
Tudom ott nagyon népszerűek az emberek körében a gőzhajók és szívesen is utaznak azzal kirándulásaik alkalmával. Remélem a gőzhajókat szerető svájci magyarokra és nem magyarokra is számíthatok ez ügyben.

Kedves Hölgyem /Uram !

Magyarország utolsó gőzhajója, a Szőke Tisza sajnos elpusztult, megmenthetetlen. Szeretnénk az emlékére megépíteni őt az eredeti formájában és üzeme állítani budapesti sétahajó járatban. Eljött az ideje annak, hogy a hajó 100 % -os hasonmása újra elfoglalhassa méltó helyét történelmünkben és legyen Magyarország első számú zászlóshajója ! A megmaradt roncsból talán a gőzgépet sikerülhet átmenteni az építendő új hajóba amely egy csillogó gyémánt lenne a vízen ringatózva, éjszaka lélegzetelállítóan szép díszkivilágítással és büszkén mutatná magát, hogy visszatért a múltból. A hajó az államalapító Szent István királyunk nevét fogja viselni.

Ennek a gőzhajónak nem szabad a "Szőke Tisza" sorsára jutnia. A megépítésétől fogva a "magyar nép" fennmaradásáig élnie és virágoznia, a reá bízott küldetést teljesítenie kell minden időben. Ez a hajó jelképesen a magyar nép tulajdona lenne, sohasem szabad idegen kezekbe (külföldre) eladni, vagy huzamosabb ideig oda vinni. A Magyar Gőzhajózási Társaság fogja üzemeltetni.Vigyáznunk kell rá mint a szemünk fényére generációkon keresztül. Élvezzük az általa nyújtott, örömet hozó szolgáltatásokat és büszkeség töltse el szívünket amikor látjuk őt a Duna vízén kecsesen ringatózva, vagy amikor arra gondolunk, hogy ennek a gyönyörű hajónak a megteremtésében mi is a részt vettünk több millió hasonlóan gondolkodó emberrel együtt akik összefogásukkal egy "halhatatlan" dolgot vittek végbe kitörölhetetlenül a történelmünkből a hozzájárulásukkal.

A hajót nem a minél nagyobb profitszerzés céljából keltenénk életre, hanem abból a célból, hogy az embereknek minél több örömet, boldogságot, pár órás kikapcsolódást biztosítson a lehető legkedvezőbb áron, levezethessék a mindennapok feszültségét egy kellemes sétahajókázással, gyönyörködjenek a dunai panorámában egy kávé, tea, üdítőital mellett, tudjanak elfogadható áron étkezni és élvezzék a sétahajózást. A Budapestre látogatók a szállodahajó szolgáltatásunkat is igénybe vehetik ízlésesen kialakított kabinjainkban.

Ha Ön úgy gondolja, hogy ez a hajó méltó arra, hogy az utókor is lássa, fejezze ki akaratát és támogassa a megépítését akkora összeggel amelyet megengedhet magának. Ő a mi "Titanic" -unk, újjá kell varázsolnunk összefogással ! Az Ön által önkéntesen felajánlott összegre csak abban az esetben tartunk igényt (jövőre) ha biztosan látjuk azt, hogy a hajó megépítése a felajánlásokból finanszírozható. Ez így korrekt Önnel szemben.
A hajó építését 2015 -ben szeretnénk elkezdeni itt Magyarországon és 2017-ben szeretnénk indítani útjára a hajót.
A támogatási hajlandóság és az Ön által megnevezett összeg kinyilvánítására azért van szükség, hogy folyamatosan tudjuk ellenőrizni azt, hogy milyen felajánlási összeghatáron áll a projekt hónapról hónapra - mekkora esélyünk van a sikeres megvalósításhoz. Jómagam 1 millió forinttal járulok hozzá projekt sikeréhez mint magánember, és már több társaság is jelezte milliós nagyságrendű támogatási szándékát belföldről és külföldről egyaránt.
Őszintén remélem Önben sem csalódok és támogatja elképzelésünket. Már 20 millió feletti támogatási összegnél tartunk.

A megépítendő hajó fényképét az alábbi oldalon megtekintheti :
http://www.facebook.com/SzentIstvanGozhajo

Köszönöm előre is az önként felajánlott támogatási szándékát, szép napot és jó egészséget kívánok. Kérem Önt, hogy ezt a felhívást környezetében lévőknek is mondja el, hogy minél több emberhez eljusson dicső múltunk feltámasztását szolgáló célkitűzésünk.
Remélem hamarosan találkozunk a fedélzeten. Támogatási szándékát kérem a megadott e-mail címre jelezni felém. Köszönöm.

Üdvözlettel :

Szaniszló Sándor
hajóskapitány
email: szentistvangozhajo@gmail.hu

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.08.29. 09:20 
Adminisztrátor

Kép

bemásolva:

A nevem Szánthó Erzsébet (László leánykori) Marosvásárhelyen 540057,Köteles Sámuel utca 15 szám alatt lakom Romániában és keresem volt egyetemi társnőmet Kászoni Borbálát (Varvara) akivel mint egyetlen magyar csoporttársként 1972-ben Iasi-ban végeztünk a Politehnika Cipő és Bőrkonfekció szakán. Ő Nagyvárad-i születésű ott laktak a férjével Karcsival és 1982 ben született Tímea nevű kislánya.1986-ban találkoztunk utoljára aztán megszakadt a kapcsolat köztünk ,Ők külföldre mentek.Azóta nem tudunk egymásról. Most augusztus 2-3-án volt egyetemi találkozónk ahol megtudtam,hogy Svájcban élnek. Ezen az úton kérem az Önök segítségét hogy egymásra találjunk és a jövő évi találkozón Őt is viszontláthassuk 42 év után. Ebben kérem a segítségüket,amit hálásan köszönök előre is és Isten áldását kérem a Svájc-i magyar közösségre!

Aki tud segíteni ide írhat:

Szánthó Erzsébet
potepote47@gmail.com

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.10.03. 10:26 
Adminisztrátor

kérésre megosztva:

Tisztelt Asszonyom! Kedves Cilike!
Az interneten találtam Önre, illetve a Svájcban Élő Magyarok Baráti Társaságára.
Kőrösi Zsuzsanna vagyok, szociológus, a budapesti Országos Széchényi Könyvtárhoz tartozó 1956-os Intézet Oral History Archívumában dolgozom. (http://www.rev.hu) Jelenleg a prágai Post Bellum intézettel egy nemzetközi projektben veszünk részt. A program keretében olyanokkal szeretnénk interjút készíteni, akik a kommunista évtizedek során a zöldhatáron, azaz illegálisan, szökve jutottak át a vasfüggönyön Ausztriába. A program anyagi keretei nem teszik lehetővé, hogy külföldre utazzunk, ezért csak olyanok történetét tudjuk rögzíteni, akik később repatriáltak, vagy időnként hazalátogatnak Magyarországra. Az elkészült interjúkat, mint az archívumunk többi darabját is az interjúalanyok rendelkezése alapján hozzáférhetővé tesszük a kutatók számára, valamint egy szerkesztett változatot megjelentetünk a Memory of Nations portálon.
Önhöz abban a reményben fordulok, hogy ismeretségei révén segít olyanokhoz eljutni, akik szívesen elmesélik határátlépésük történetét, vagy amennyiben ilyeneket közvetlenül nem ismer, esetleg eligazít, hogy kihez vagy milyen orgánumhoz fordulhatnék.
Segítségét előre is köszönöm, üdvözlettel:

Kőrösi Zsuzsanna
korosi.zsuzsanna@gmail.com

Vissza a tetejére

Elküldve: 2013.11.14. 17:37 
Adminisztrátor

Kedves Barátaink,

Sajnálom, hogy ezt ki kell írjam, de ezt nem tűrhetjük szó nélkül.

Az utóbbi hetekben sajnos két panasz is visszajutott a fülembe, hogy valaki használta volna a Cilike kártyát, de a szolgáltatónál (megállapodásunk ellenére!) nem kapott rá kedvezményt. Mivel eszünk ágában sincs megbízhatatlan embereknek ingyenesen hirdetési felületet biztosítani weblapunkon így kérünk benneteket, hogy ha ilyen előfordul, akkor azt haladéktalanul (akár onnan azonnal) jelezzétek felénk, hogy megtehessük a szükséges lépéseket.
Segítségeteket előre is köszönjük.
portal.php?ajanlommagam

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 50 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5