[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
cilike.ch • Téma megtekintése - Cilikének címezve

Fórum

* Belépés   * Regisztráció

Kezdőlap -  Fórumok  - Tere-fere  - Cilikének címezve

Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 62 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Cilikének címezve
Elküldve: 2013.12.09. 11:20 

Kurczina Terézia
Vidám hóember...

Park közepén mosolyogva
álldogál egy hóember;
Bárkit rögtön felvidítson,
szólnia egy szót sem kell.

Záporozó hóesésben
gyúrták szorgos gyerekek;
Mire kész lett, megszületett
szívében a szeretet.

Hideg télben mindenkinek
melegre van szüksége;
Arra gondolt, jókedvet lop
az emberek szívébe.

Derűsen néz jobbra-balra,
ne álljon ott hiába;
Járókelő embereknek
vidámságát kínálja.

Mosolyogni mindenkinek
sokkal többet kellene;
Az arcokra mosolyt csalva
kacsintgat a szénszeme.

Mindeközben a hideg tél
nagyon gyorsan elrohan;
S tavaszodván kezd a szíve
olvadozni boldogan...

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.01.01. 22:52 

Szervusz kedves Cilike!
Elnézésedet kérem, hogy ismeretlenül is megszólítalak, és a segítségedet kérem! Sajnos senkit nem ismerek, és soha nem kellett segítséget kérnem. Én Magyarországon élek, 64 éves nyugdíjas vagyok. Sajnos most olyan helyzetbe kerültem, hogy segítséget kell kérjek! Természetsen nem ingyen kérem, megtérítem az árát bármilyen módon ahogy a segítőm kéri. Az a helyzet ugyanis, hogy kb 9 éve állok a lakhelyemen kezelés alatt egy fissura nevű megbetegedéssel (hasonló az aranyérhez, de mégis teljesen más). Erre egyetlen hatékony gyógyszer ill. krém volt, ami rendbe hozott, de most már második esetben szüntették be a gyártását itthon (mivel sok embernek okoz fejfájást) Sajnos nekem pedig csak ez az egyetlen krém ami szinten tud tartani. Mivel most már kb. fél éve nélkülöznöm kell ezt a krémet, rohamosan romlik az állapotom, és nagyon sokat szenvedek.
A krém neve: Rectogesic 4 mg/g végbélkenőcs (gliceril -trinitrát) 30 g
Ennyi van a dobozára írva. Segítséget pedig azért próbálok Svájcból kérni, mivel amikor előzőleg is nálunk le volt állítva a gyártása, Svájcban lehetett kapni! Nagyon szépen kérlek, próbálj meg nekem segíteni, vagy hasonló korú hölggyel összehozni (aki tud magyarul természetesen). Nagyon szépen köszönöm a fáradozásodat, kívánok Neked és kedves Családodnak nagyon BOLDOG ÚJÉVET!!!! Üdvözlettel Klára (A facebookon is le tudsz ellenőrizni: ott a nevem: Ódé Klára)

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.01.01. 23:41 
Adminisztrátor

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.01.02. 13:08 

Szervusz kedves Cilike!!
Kérlek engedd meg, hogy nagyon-nagyon megköszönjem azt, hogy ilyen gyorsan utánanéztél a krémnek, és azt, hogy segítesz! A Jó Isten áldjon meg érte!!!! IGEN, ez az a krém, amit feltettél. Minden lényeges adat megegyezik, csak az én dobozomon még annyi van ráírva, hogy végbélkenőcs. Ez magyarul, mert ezt még itt gyártották. Nem tudom, hogyan tudnék segíteni, hogy ne terheljelek feleslegesen, hiszen így is nagyon nagy segítség, amit adsz! Receptet gondolom itthon hiába is íratnék fel, azt ott nem adják ki. Nem tudom, volna-e arra lehetőség, hogy legalább 2 dobozt tudnál intézni, hogy ne kelljen sűrűn zavarnom Téged. Kérlek szépen írd meg, hogy milyen módon tudom rendezni a krém árát. (Utalni is tudunk, a lányom segít ebben, csak kérlek szépen akkor adj meg egy számlaszámot is). Cilike megadom az email-címemet is, hogyha olyan dolgot kellene megbeszélnünk, ami nem publikus: odek@gportal.hu
Cilike! Mivel a segítségedet nagyon szeretném meghálálni, amikor kedved van, vagy időd engedi, szeretettel várlak hozzám egy kis kikapcsolódásra, pihenésre.Egy nagyon szép kis barokk városban (Vácon) , a Dunakanyarban élek. Egyszerű emberek vagyunk, de rendes, tiszta körülmények között élünk. Bármikor nagy-nagy szeretettel várunk! Még egyszer megköszönve a segítségedet, nagyon szép napot kívánok Neked, és kedves Családodnak! Üdvözlettel: Klári

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.06.17. 15:01 

Kedves Cilike! Olyan kérdéssel fordulok hozzád, hogy a leendő Svájci munkahelyem intézi nekem a Bwilligungot. Ezzel megkapom a tartózkodási és munkavállalási engedélyt, vagy a tartózkodásit azt nekem kell majd intéznem? Annyi visszajelzést kaptam már a munkahelyemről, hogy a munkaszerzősés már megvan. a Szállás szerencsésre elég könnyen zajlik, mivel a családban van Svájci.

Várom a választ!
Adrienn

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.06.17. 17:14 
Adminisztrátor

Vissza a tetejére

Elküldve: 2014.06.18. 07:18 

Sziasztok :)

Én szeretném megköszönni Cilikének és a többieknek, hogy ennyi időt és energiát beleöltek ebbe a honlapba. Úgy gondolom, hogy mindenki számára nagyon nagy segítséget nyújt. Én Németországban élek a párommal, de nagyon jó látni és olvasni, hogy a Svájcban élő Magyarok ennyire összetartóak és segítik egymást.
Szerintem mi elsőnek átmegyünk Svájcba és meghallgatom a híres "Schwiizerdütsch" -t és iszunk egy kávét :) A nem Svájcban élő magyarok is csatlakozhatnak túrához, kirándulásokhoz?

Vissza a tetejére

Elküldve: 2015.01.08. 15:24 
Adminisztrátor

Kedves Cilike
sokszor két balkéz sem elég az eligazodáshoz, vagy talán éppen ez a hátrány.
De azért leírom gondolataim.
Nemrégen költöztem Svájcba. Keresgéltem, és egy -két kulcsszó beadása után több oldalt is lehozott az internet. Így találtam Önökre: végre egy logikusan felépített oldal, ahol eligazodtam. Azonnal észrevehető, hogy professzionális munka rejlik mögötte, csak gratulálni tudok ehhez a munkához! Azt sem volt nehéz észrevenni, hogy nem önreklámozás a céljuk, hanem segíteni, akin csak tudnak. Őszinte elismerésem szeretném kifejezni Ön, vagy Önök iránt, akik ezt az oldalt létrehozták és ápolják! ...

Előre is köszönöm fáradozásukat,
maradok tisztelettel
Kisgyörgy Zoltán
Mozgásszervi rehabilitációs szakorvos

Vissza a tetejére

Elküldve: 2015.02.04. 14:38 

Kedves Cilike,
A nevem Vékony Péter, 7 éve élek Swäjcban. (Ne haragudj de ezen a gépemen nincs magyar bill.)
3.éve egyéni vällakozo vagyok a vällakozäsom neve Vékony Handelsvertretung.
Arra vàllalkoztam hogy Magyarorszàgrol akàcfàt importàlok swàjcba, ezzel elösegitve rengeteg magyar munkahelyet, illetve gazdasàgot(persze %-ban). A kis cégem idekint belekerült egy olyan piaci helyzetbe ahol versenyben àllok nagy németorszàgi multi cégekkel, illetve kisebb swäjci vàllalkozàsokkal. Nem rég csinàltam facebook oldalt is, annak reményében hogy a kint élö magyarokon keresztül eljut swàjci felhasznàlokhoz is a hirem. Na itt elakadtam picit, és ugy érzem hogy ehhez, vagy ezt elérni admin segitségre van szükség. Ahhoz hogy egy oldal like-okat tudjon összeszedni egy admin mint amilyen te is vagy kellenne felhivàst csinàljon ez érdekében.
Miért is lenne ez jo? Magyar termékröl van szo egy Hungarikumrol az akàcfàrol! Ez màr egy jo indok.
Amikor inditottam a vàllalkozàst, csinàlhatam volna màst is, de mint külföldön élö magyar arra gondoltam hogy ha valami olyat hozok létre amely az otthoni gazdasàgot is elösegiti, és müködni fog, akkor talàn màs is hajlando lesz igy gondolkozni.
A cégem regisztàlva van a Handelsregisterben, nem vagyok egy csalo, reményeket füzök ahhoz hogy magyarok külföldön is segitik egymàst.
Tudsz segiteni nekem?
a web oldalam neve www.akazienpfaehle.com
Köszönöm és szép napot,
Baràti üdvözlettel
Vékony Péter

Vissza a tetejére

Elküldve: 2015.02.05. 12:29 
Adminisztrátor

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 62 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő