Fórum

* Belépés   * Regisztráció

Kezdőlap -  Fórumok  - Tere-fere  - Beszámoló Tatár Iván állapotáról

Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 14 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Beszámoló Tatár Iván állapotáról
Elküldve: 2012.05.01. 18:18 
Adminisztrátor

bemásolva:
[genfhun:752] Tatar Ivan baratunkat félholtra verték Miskolcon és jelenleg is komaban van...
genfhun@googlegroups.com; Meghatalmazó:; Andras Borkai [borkai.andras@bluewin.ch]

Kedves Judit,

Mint Ivanko közeli baratai, és miskolci csaladi és korhazi kapcsolatokkal is rendelkezö személyek, szeretnénk a genfi magyar kolonia tagjai között egy gyüjtést szervezni szerencsétlen honfitarsunk megsegitésére.

Ebben szeretnénk kérni a genfi magyarok egyesületét, a magyar ujsagot és mindenkit, aki csak ismerte és szerette Ivankot, hogy adja tovabb e kezdeményezés hirét.

Személyesen ismerjük Ivan Edesanyjat és hugat, valamint kapcsolatunk van Edesapjaval és kisfianak Svédorszagban élö Anyukajaval is, raadasul egy közeli csaladtagunk a BAZ Megyei Korhazban apolonö.

Tegnapi hirek: a TV riporthoz képest allapota tovabbra is valtozatlan, semmiféle prognozist nem tudnak felallitani az orvosai és nem tudhato, hogy komoly agysérülései utan nem lesz-e maradando karosodasa.

Amint tudunk valami konkrétumot, ismét jelentkezünk. Anyosom is meglatogatja Ivant, amint "felébred".

Szeretettel: Andras, Judit, Chloé és Nora

Kép
PS: Itt nézheted meg a TV riportot a tamadasrol...
http://www.rtlklub.hu/hirek/belfold/video/163287

PS2: Megvan neked Lili uj telefonszama, ill e-mail cime? Sajnos 5 év utan "felmondott" a Macintosh-om!

II. levél

Kedves Genfi Magyarok!

Ivanko huga szerint mar nem altatjak tovabb mesterségesen, de még mindig komaban van (ami nem jo jel).

Ha többet tudok rola, jelezni fogom. Jelenleg keressük a többi csaladtag elérhetöségeit (édesanyja, édesapja miskolciak, élettarsa és 10 éves kisfia viszont Svédorszagban élnek)... Maris megtalaltuk 2 lanytestvérét!!!

Sogornöm a BAZ Megyei Korhaz apolonöje, töle napi rendszerességgel kapunk ujabb informaciokat!

Üdv és köszönet minden segitö szoért és szolidaritasi cselekedetért: Andras

http://www.rtlklub.hu/hirek/belfold/video/163287

P. S.: Nem fogok nyitni külön bankszamlat Ivan baratai szamara, viszont tovabbra is gyüjtöm az adomanyaikat, amig Ivan magahoz nem tér és személyesen at nem tudom adni neki az összeget!

Jelenleg 310 franknal tartunk, de még csak tegnap kezdödött el a gyüjtés szerény maganakcio formajaban!

P. S.2: Stella ezt irta a nejemnek (Molnar Judit) ma a Facebook-on

"szia.háát sajna nem tudtok semmiben sem segiteni,mert iván teljesen eszméletlenül fekszik már márc 23 -tól a korházban.eddig altatták,de már nem és még mindig nem tért magárhoz.vele akartam visszamenni svájcba ,pont készülődtünk,csak autóra vártunk és tessék.az állapotárol sajnos nem tudok bővebbet mondani.nem tom mi lesz.köszi az érdeklődést."

P.S. 3: Valakinek megvan esetleg Dr. Magdaléna J. e-mail cime? Akar a vezetékneve is, utanakeresünk!

MOSTANRA MAR MINDEN CIM MEGLETT!

Barati üdvözlettel: Andras, Judit, Chloé (4 éves) és Nora (4 honapos)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Beszámoló Tatár Iván állapotáról
Elküldve: 2012.05.01. 18:20 
Adminisztrátor

forrás: GenfHun levelező lista:
III. levél

Mint azt mar elözö értesitéseimben tudattam, Tatar Ivan baratunk szörnyü és kegyetlen agresszio aldozata lett 2012 marcius 23-an 20 ora tajban: az Avasi Reformatus Temetöben hazafelé tartott, amikor egy valoszinüleg több föböl allo miskolci banda megtamadta és brutalisan megverte. Masfél oran at feküdt a földön vérbefagyva, mire ratalalt valaki és segitséget hivott, de Ivanko sajnos azota is komaban van. A lélegeztetögépröl mar levették, altatot sem kap a tovabbiakban, orvosai kénytelenek gyomorszondan keresztül taplalni. Agyaban 15 cm-es vérömleny van, joslatokba senki sem bocsajtkozik, csak reméljük, hogy allapota hamarosan javulni fog.
Par napja beinditottunk egy szolidaritasi gyüjtést, melynek jelenlegi allasa a következö (felajanlasok e-mailben): CHF 910.-- és EUR 10.--. Többek kérésére rendelkezésre bocsajtunk egy svajci bankszamlat, ahova baratai, ismerösei utalhatnak. A keddi sörözés alkalmaval lehetséges lesz személyesen is adakozni.

Az összegyült adomanyt teljes egészében eljuttatjuk Tatar Ivannak, amint felépül, vagy huganak, Tatar Ivettnek, hogy Ivanko baratunk rehabilitaciojahoz ilyen modon hozzajarulhassunk.

UBS Genève – Andras BORKAI
IBAN: CH1000240240444742M1Q
BIC: (régebben SWIFT): UBSWCHZH80A

Köszönettel és barati üdvözlettel: Borkai Andras
P. S.: Ivanko egészségi allapotarol a jövöben is rendszeresen beszamolok a genfi, illetve svajci magyar kolonianak… Itt szeretnék külön köszönetet mondani mindazoknak, akik szeretett baratunknak gyogyito energiat küldenek, hogy minél gyorsabban felépüljön!

Vissza a tetejére

Elküldve: 2012.05.01. 18:20 
Adminisztrátor

válasz:

Kedves genfi barátaink,
Ezúton szeretnénk kifejezni együttérzésünket. Igazán nemes cselekedet, hogy gyűjtést szerveztek Ivánnak, melyhez természetesen mi is csatlakozunk. Engedelmetekkel következő programjainkon mi is „kalapozunk” Ivánért és az összegyűjtött összeget átutaljuk az általatok megadott bankszámlára.
Ivánnak jobbulást kívánunk és küldjük a gyógyító energiát.

Cilike
Svájcban Élő Magyarok Baráti Társasága logo.jpg
Svájcban Élő Magyarok Baráti Társasága logo.jpg [ 28.79 KiB | Megtekintve 9014 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

Elküldve: 2012.05.01. 18:26 
Adminisztrátor

IV. levél András Borkai tollából:

Mult heti levelem folytatasaként röviden csak annyit, hogy beindult a Svajcban adomanyozott összegek Magyarorszagra juttatasa 500 frankos részletekben. Ehhez nemzetközi bankatutalast hasznalunk, hogy barmikor fillérre pontosan el tudjunk szamolni Tatar Ivan genfi és svajci baratainak az altaluk rendelkezésre bocsajtott összegek (maris tulléptük az 1000 frankot!) legjobb felhasznalasarol.

Ivanko egészségügyi allapota még messze nem kielégitö, de folytonos javulast mutat. Igaz, hogy rettenetesen lefogyott, de azért nem lehet izomsorvadasrol beszélni esetében. Eröfeszitéseinknek köszönhetöen végre felfekvés elleni matracon pihen! Minden nap taplalékkiegészitöket és vitaminokat kap szondan at, valamint mp3-as lejatszobol sajat szerzeményeit jatsza le neki a személyzet. Svédorszagban élö gyermeke és édesanyja gyogytornaszt szerzödtettek mellé! A Svajci és Magyar Silva Mind Control (Agykontroll) folyamatosan energiat küld!

Rendszeres latogatoi (Edesapja, Edesanyja, leanytestvérei, valamint a Borkai-Molnar csalad a korhazban dolgozo tagja, ill. az ott ellatasban részesülö tagja) lassu, de fokozatos javulasrol szamolnak be allapotaban: Ivanko a mult héten kinyitotta a szemét, kezével szoritasok utjan reagal a történésekre, mosolyogva hallgatja a hozza intézett szavakat, érdeklödéssel tekint a bemutatott képekre, arca egyre pirospozsgasabb (allitolag mar egy növér szoknyaja ala is benézett)! Ezt az allapotot « Virgil Koma-nak » hivjak és hatarozott javulas a kezdetekhez képest. Föleg azt kérem: ne hagyjuk magunkat rémhirterjesztöktöl befolyasolni!

Folytassuk hat a « Tatar Ivan Svajci Baratai » altal kezdeményezett szolidaritasi akciot, hogy a mi szeretett Ivankonk minnél hamarabb talpra allhasson és ismét olyan lehessen, amilyennek megismertük! Jelenleg is folyamatban van alairas-gyüjtési akcionk, majusban elküldendö képeslapunkon ez a szöveg szerepel: « Nous pensons à toi! Rien n’est plus fort, dans la Vie, que notre Volonté! »

Az összegyült adomanyt teljes egészében eljuttatjuk Tatar Ivannak, amint felépül, vagy huganak, Tatar Ivettnek, aki a mi « meghosszabbitott kezünk »:
UBS Genève – Andras BORKAI (Motif: Ivan Tatar) IBAN: CH1000240240444742M1Q BIC: (régebben SWIFT): UBSWCHZH80A

Köszönettel és barati üdvözlettel: Borkai Andras – 079/524-5228

P. S.: Az eddig adakozoknak millio köszönet, akik pedig még csak gondolkoznak rajta: minden fillér szamit a gyogyulasban!

Vissza a tetejére

Elküldve: 2012.05.01. 18:28 
Adminisztrátor

V. levél :

Ez volt tegnap 2012-04.28 (szombaton).
A személyes mosolyt az utolso képre hagytam (a képeket a személyi jogok védelme folytan nem csatoltam A.B.).

Ime: Ivánko gyogyul, Ivett és huga SUPER jol és türelmesen és kedvesen bánnak Ivánkóval. Ilyet én még nem láttam. Iván magánál van, felismer mindent, a szemével reagál. Ért mindent. Nincs gipsz de cső van egyenesen a torokba és az orrba. A táp amit, mint mondta Yvette, nektek Genfieknek köszönhettek miraculot jelentett a gyogyulási folyamatban. Az örzö (sürgösségi) ossztályban vagy 8 beteg fekszik hasonló stilusu néma
(gyogyulo) állapotban. Nincs egy beteg sem (strokososk etc) aki tudna beszélni... A növérek nagyon szorgalmasnak tüntek és nagyon türelmesek.
Ivankon nincs már gipsz, egy pozicioban a hátán fekszik és az arcát tudja forgatni balra vagy jobbra, és olyan kedves mosolyt nyujt mint a régi Ivánkó. én azt saccolom hogy ha ilyen jol törödik mindenki vele mint eddig, ki fog jönni, az ö akarata miatt, INDEMNE. Isten Ivánko oldalán van, mindig is volt. A történtek egy anomália lehetett de egyszer majd elmagyarázom mert én is észak magyarországon élek és élénken érzem a társadalom minden rezzenését.

Tehát itt a képek a totál itt 8.5 MB az installált programjaim nem tudták a fájlokat lekicsinyiteni.

Üdv, a legközelebbi beszámolóig.

Yvett nyomatékossan mondta nekem hogy a ti n. joindulatu segélyetek nélkül Ivan messze nem lenne a javulo uton. Láttam, ez bizti.

Azért realistának kell lenni a turelem szuskégletével. Szegényke, ha tul nagy az emocionális terhelése egy vagy más ok miatt ahogy fekszik szegényke megrezzen a teste, talán a volt shockk hatására és a kis kedves teste csak ugy rázkódik... Szája száraz, test tagjai vékonyak de mozog ide oda ha kell 3 centit de nem sokkal többet, ide vagy oda. A hátán fekszik. De a mosolya amit a képen is láttok itt vagy ott az megér
1,000,000 csillagot.

üdvözöllek benneteket a genfi magyar hunokat...
Andy Somy, (Andy Somogyi) Genfi rezidens 59-64, 70-72, 76-77, 85-93 és kollega a WHO, UNHCR, ITC GATT (WTO) ILO ban néha mint szabaduszo máskor consultant. A legjobb bulik akkoriban a Pick-Wickben voltak...

A bientôt

'dy

Vissza a tetejére

Elküldve: 2012.05.01. 19:49 
Adminisztrátor

2012-04-21 Arboni-i kebabozáson 285 Chf-ot dobtatok össze Ivánnak!

Kép

Köszönjük nektek!

Vissza a tetejére

Elküldve: 2012.05.11. 10:16 
Adminisztrátor

VI. Levél:

Kedves Ban Iarátok, Ismerösök, Tatar Ivan ügyét felkaroló szolidáris Honfitársaink !

Olvassátok Anyósom szavait: « Szia András! Voltam ma Ivánkónál. Nagyon sokat javult az állapota. Fel akart ülni, de még le van kötve a keze és a lába. Kérdésre egy-egy szóval válaszol, de leginkább még pislogással jelzi, hogy érti amit mondunk. Nagyon feldobott, amit ma láttam. »

Tegnap tört meg a jég, Ivett huga és egy látó asszony látogatásakor (aki Iván egyik barátját már kihozta a kómából). Ott voltak nála 2,5 órát. Megtisztította a csakrákat és a negatív energiáktól a testet, majd nagyon alaposan átmaszírozta. Felültették Ivant, aki ekkor mar 2 szot ki tudott mondani: Igen vagy Nem. Még a mult hét végén kapcsolatba léptem a Magyarorszagi Agykontroll Alapitvany különbözö területi egységeivel, hogy Ivanko szamara gyogyito energiat kérjek tölük. Egyébként mar a francia, a svajci Control Mental és az USA Silva Mind Control is foglalkozott az esetével. Igy tehat hétfötöl vartam a « csodat », aztan ez kedden, illetve szerdan meg is érkezett!!! Better and Better: Egyre jobban és jobban!!!

Ivant a mult héten atszallitottak a BAZ Megyei Korhaz Intenziv osztalyarol a diosgyöri Vasgyari Korhaz Neurológiai osztalyara. Itt részt vesz egy új kísérleti gyógyszerprogramban, amely ezidáig 433 embert gyógyított meg, és pont az ő esetére találták ki. A gyógyszer neve: stilnox, másnéven zolpinet. Ez a gyógyszer még kísérleti stádiumban van, az orvos kizárólag saját felelösségére adhatja. Ezenkivül kap még antibiotikumokat, taplalékkiegészitöket és vitaminokat is. Ivankoval Dr. Kovács Gabriella, Neurológiai osztalyvezetö föorvos foglalkozik. Az EEG vizsgalat aktív, éledező agyhullámokat mutatott ki. Szépen gyógyul be a gégemetszése is, nemsokára ha minden jól megy megpróbálják szájon át etetni.

Ivett huga beszamoloja: « Pont hívtak, mikor a kórházban voltam, Matyi akart beszélni az édesapjával. Odatartottam a telefont, de nem sok minden történt: figyelt. Amikor viszont a te hangodat tartottam oda, akkor szinte látni lehetett, hogy válaszolni akar, sőt utána megpróbált felkelni, húzta fel magát, tátogott. » Ekkor közöltem Ivankoval, hogy svajci ismerösei gyüjtöttek gyogyulasara és visszavarjak szeretett baratjukat Genfbe, minél hamarabb és jo egészségben !

Adminisztracios vonalon tovabb folytattam az Ivanko gyogyulasara összegyüjtött összegek MO-ra juttatasat (egy masodik CHF 500.-as UBS banktranszferrel). Idöközben kézhez vettem az elsö utalas felhasznalasaval kapcsolatos nagyon pontos elszamolast, amit szivesen az adomanyozok rendelkezésére bocsajtok. Minden fillér szamit, ezért megismétlem, hova varjuk az adakozok frankjait (ha eddig nem volt modod küldeni, ezt még megteheted):

(Motif: Ivan Tatar gyogyulasara)

Kedves Ban Iarátok, Ismerösök, Tatar Ivan ügyét felkaroló szolidáris Honfitársaink !

Olvassátok Anyósom szavait: « Szia András! Voltam ma Ivánkónál. Nagyon sokat javult az állapota. Fel akart ülni, de még le van kötve a keze és a lába. Kérdésre egy-egy szóval válaszol, de leginkább még pislogással jelzi, hogy érti amit mondunk. Nagyon feldobott, amit ma láttam. »

Tegnap tört meg a jég, Ivett huga és egy látó asszony látogatásakor (aki Iván egyik barátját már kihozta a kómából). Ott voltak nála 2,5 órát. Megtisztította a csakrákat és a negatív energiáktól a testet, majd nagyon alaposan átmaszírozta. Felültették Ivant, aki ekkor mar 2 szot ki tudott mondani: Igen vagy Nem. Még a mult hét végén kapcsolatba léptem a Magyarorszagi Agykontroll Alapitvany különbözö területi egységeivel, hogy Ivanko szamara gyogyito energiat kérjek tölük. Egyébként mar a francia, a svajci Control Mental és az USA Silva Mind Control is foglalkozott az esetével. Igy tehat hétfötöl vartam a « csodat », aztan ez kedden, illetve szerdan meg is érkezett!!! Better and Better: Egyre jobban és jobban!!!

Ivant a mult héten atszallitottak a BAZ Megyei Korhaz Intenziv osztalyarol a diosgyöri Vasgyari Korhaz Neurológiai osztalyara. Itt részt vesz egy új kísérleti gyógyszerprogramban, amely ezidáig 433 embert gyógyított meg, és pont az ő esetére találták ki. A gyógyszer neve: stilnox, másnéven zolpinet. Ez a gyógyszer még kísérleti stádiumban van, az orvos kizárólag saját felelösségére adhatja. Ezenkivül kap még antibiotikumokat, taplalékkiegészitöket és vitaminokat is. Ivankoval Dr. Kovács Gabriella, Neurológiai osztalyvezetö föorvos foglalkozik. Az EEG vizsgalat aktív, éledező agyhullámokat mutatott ki. Szépen gyógyul be a gégemetszése is, nemsokára ha minden jól megy megpróbálják szájon át etetni.

Ivett huga beszamoloja: « Pont hívtak, mikor a kórházban voltam, Matyi akart beszélni az édesapjával. Odatartottam a telefont, de nem sok minden történt: figyelt. Amikor viszont a te hangodat tartottam oda, akkor szinte látni lehetett, hogy válaszolni akar, sőt utána megpróbált felkelni, húzta fel magát, tátogott. » Ekkor közöltem Ivankoval, hogy svajci ismerösei gyüjtöttek gyogyulasara és visszavarjak szeretett baratjukat Genfbe, minél hamarabb és jo egészségben !

Adminisztracios vonalon tovabb folytattam az Ivanko gyogyulasara összegyüjtött összegek MO-ra juttatasat (egy masodik CHF 500.-as UBS banktranszferrel). Idöközben kézhez vettem az elsö utalas felhasznalasaval kapcsolatos nagyon pontos elszamolast, amit szivesen az adomanyozok rendelkezésére bocsajtok. Minden fillér szamit, ezért megismétlem, hova varjuk az adakozok frankjait (ha eddig nem volt modod küldeni, ezt még megteheted):

Vissza a tetejére

Elküldve: 2012.05.11. 16:18 
Adminisztrátor

2012-04-21 Arboni-i kebabozáson 285 Chf-ot dobtatok össze Ivánnak, azóta még érkezett hozzánk felajánlás így összesen 400 CHF-ot utaltunk, valamint a megadott bankszámlára is érkezett tőlünk / tőletek támogatás!

Kép

Nincs rá szó, hogyan köszönjük meg nektek!

Vissza a tetejére

Elküldve: 2012.05.11. 16:19 
Adminisztrátor

Most kaptam a hírt, hogy Iván hivatalosan is kijott a kómából! Legalabb 6 hónap lábadozás varható. Köszönjük még egyszer, azoknak, akik hozzájárultak a rehabilitációjához! :D Reméljük utána visszatér és eljön hozzánk muzsikálni! ;)

Vissza a tetejére

Elküldve: 2012.05.24. 13:55 
Adminisztrátor

VII. Levél:

Kedves Barátok, Ismerösök, Tatar Ivan ügyét felkaroló szolidáris Honfitársaink!

Ivanko a mult héten kijött a komabol és fokozatos, lélegzetelallito fejlödést mutat az allapota!!! Egy hete mar, hogy rizzsel kezdték taplalni szajon at, minden gond nélkül. Mar akkor kerek mondatokban fejezte ki magat, persze amikor éppen nem volt tul faradt. Eljött tehat az ideje annak, hogy beszéljünk!

Amikor Ivanko meghallotta a hangunkat, egészen vidam lett. Végig erösen figyelt és szinte azonnal valaszolt is nekünk, bar hangja sajnos igen gyenge volt még. Huga, Ivett, kihangositotta a mobiljat és igy nem kellett a füléhez tartania, mint az elözö (még Vigil komas allapotban történt) kommunikacionk soran. Ezuttal tudta, hogy hivni fogom és mar nagyon varta, készült ra! Ivett szépen felültette és a falhoz tamasztotta a hatat, viszont beszélgetés közben Ivan igen elfaradt és raborult, mind a 46 kilojaval!!! Mikor 4 éves Chloé leanyom, akinek szobajat Ivan baratom éppen Karacsony elött festette ki, közölte vele, idézem: « Ivanko, akkor most mar légyszives kapd össze magad és gyere vissza hozzank Genfbe, mert rettentöen varunk! », mindenkinek könny szökött a szemébe.

Masnap (vasarnap) Ivan szinte folyamatosan ki volt ültetve. Rendesen itta a Nutridrinket, nem segitett mar neki senki. Teljesen normalisan evett, persze egyelöre még csak pépes ételeket, joghurtot, gyümölcsöt, banant, amitöl gyors tempoban erösödik a szervezete. Amikor éppen nincsen infuzion, Ivan szeretne kimenni a korhaz kertjébe napozni, de erre még biztosan varnia kell par napot.

E hét keddjén Ivant ismét meglatogatta a Lato asszony és ugy kifarasztotta a gyogyitas, hogy szinte az egész napot ataludta. De ilyenkor is rohamléptekben zajlik nala a gyogyulas: dolgoznak testében és lelkében a pozitiv energiak!

Tegnap aztan Andy Somy 2 oras vizitje utan Ivan ismét nagyon faradt volt, mint késöbb kiderült, éppen Ivett latogatasa elött kapta meg a nyugtatojat is. Nem csoda tehat, hogy alig beszélt, viszont azért megdicsérte huga eleganciajat. Az apolonök elmondasa szerint Ivan ügyesen hasznalja mar a jarokeretet, tehat szép ütemben folyik izmai rehabilitacioja. Felfekvései is szépen meggyogyultak. Lelki téren elmondhato, hogy a régi Ivanko visszatéröben van: mar filozofalgat is, vagyis ismét képes elvont témakrol véleményt alkotni és helyesen kifejezni.

Elelmezés terén leszögezhetö, hogy Ivan jo uton van a normalis taplalkozas felé. Eszik levest, fözeléket, puddingot, söt kérésére Ivett pulykakolbaszt is vitt neki. Lelki taplalékként pedig könyveket kapott, melyekböl huga olvasgat fel neki. Csaladtagjaiba lassan visszatért a gyogyulasaba vetett hit: ismét rendszeresen latogatjak!

Elmondhato, hogy Ivankot több dolog rantotta vissza a halal mezsgyéjéröl: Ivett huga aldozatos és szeretetteljes apolasa, a svajci magyar baratok szolidaritasa, az akadémikus orvostudomany kisérleti stadiumu „komagyogyszere“, valamint a spiritualis gyogyitas pozitiv energiai (nemsokara a mar megrendelt Moksa Elixir is kifejti nala aldasos hatasat). Ne hagyjuk tehat annyiban Ivan baratunk felépülésének tamogatasat! Minden fillér szamit, ezért megismétlem, tovabbra is varjuk az adakozok frankjait (ha eddig nem volt modod adni, ezt még most is megteheted; ha mindenki csak 10 frankot küld, mar az is biztosithatja a rehabilitacio költségeit az elkövetkezendö 6 honapban):
Köszönettel és barati üdvözlettel:
Borkai Andras – 079/524-5228

P. S.: Majus 19-i banki zarasban, CHF 1‘530.-- érkezett és ezidaig CHF 1‘000-et tovabbitottunk Magyarorszagra (két CHF 500.--os elszamolas rendelkezésre all)

Közeli baratok: 440 frank
Kvazi csaladtag: 500 frank
Svajcban Elö Magyarok Barati Tarsasaga: 520 frank
Genfi Magyar Egyesület: 60 frank
GenfHun Forum: 10 frank (no meg 15 képeslap alairas egy sörözés alkalmaval).

Segitségeteket, adomanyaitokat, alairasaitokat ezuttal is tiszta szivböl megköszönöm!
Barkinek, aki csak erre megkér, természetesen a jövöben is tovabbi informaciokkal szolgalok Tatar Ivan baratunk egészségi allapotanak javulasarol! Ugyanakkor itt elköszönök a GenfHun levelezési lista tagjaitol: azoktol, akik Hirleveleimet esetleg zaklatasnak vették, ezuton kérek elnézést!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 14 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő