Fórum

* Belépés   * Regisztráció

Kezdőlap -  Fórumok  - Tere-fere  - Cilikének címezve

Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 62 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Cilikének címezve
Elküldve: 2011.06.30. 02:23 
Adminisztrátor

Itt megírhatod, hogy mi a véleményed a weblapunkról.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Cilikének címezve
Elküldve: 2011.06.30. 02:46 
Adminisztrátor

Üzenet bemásolva:

Kedves Cilike. Ha az ember kénytelen családját barátait, Magyar országon hagyni, nagyon egyedul tud lenni. Ilyenkor jo ha talál ugyanilyen gondal kuzdo embert akivel programot lehet szervezni jokat beszélgetni. Genfbe dolgoztam ott sok magyar van. Két honapja jottem Friburgba, templomot megtalaltam, kersem a tobbi magyari is. Jo hogy legalább ez az oldal van sok infot találtam. Koszi udvozlet Kati

Vissza a tetejére

Elküldve: 2011.06.30. 03:06 
Adminisztrátor

Üzenet bemásolva:

Üdvözöllek Kedves Cilike!

Köszönöm az értesitést, örömmel jöttem az oldalra és nagyon sok hasznos információt szereztem itt. Körülöttem minden szép és jó, de hiányzik a magyar szó, a nagy beszélgetések. Sok helyen (iwiw, Facebook, stb.) kerestem már a közelemben élő magyarokat, eddig sajnos sikertelenül. Még egyszer köszönöm a meghivást. További szép napot, jó munkát kivánok, üdvözlettel: V. Éva

Vissza a tetejére

Elküldve: 2011.07.01. 17:12 

Halihó!

Ha rossz topicot választottam akkor légyci rakd át abba a topicba ahova való!

Ez sztem nagy segítség lehet másoknak is! Létezik itt Vaud-ban több is de én a Profa-val kerültem kapcsolatba. Érdemes rákeresni: Planning Familial Profa. A honlapjuk 1 sz... de maga a szolgáltatás fenomenális.
El akartam menni nőgyógyászhoz és így találtam őket! Kértem időpontot hát azt nem tudtak adni csak 2 hét múlva de elmagyaráztam,h mit szeretnék, nincs semmilyen panaszom csak adjanak 1 receptet. Jó! Bármikor odamehetek a nyitvatartási időben! Odamentem és térítés nélkül a kezembe nyomták a terméket!!! Nem receptet kaptam!!! A terméket amire a receptet szerettem volna! Oké de vissza kell jönnöm konzultációra! Hogy a viharba ne!!! Visszamentem! A Dr.nő kicsit el volt csúszva de a kezembe nyomta az újabb havi receptet!!! Csak,h biztos legyen benne,h nem lesz gond! Mivel nem volt semmi panaszom továbbra sem; sztem ez 1 zseniális megoldás volt! Visszamentem a következő időpontra na most már foglalkozott velem és még mindig nem kért pénzt!!! Kérdezték,h milyen biztim van: európa kártyám ja jó akkor hagyjad!!!
Szóval mindenkinek javaslom nagyon jó indulatuak! Tényleg azért vannak,h a kevésbé jómódúakat segítsék és ők ezt pontosan tudják! És ami a legjobb benne,h az asszisztenstől kezdve a tanácsadón át a Drnőig mindenki beszél angolul! Szóval akinek nem olyan stabil a franciája azzal is tudnak kommunikálni! És remekül fel vannak szerelve, van ott játszó rész gyerekeknek! Szóval az egész nagyon meg van csinálva! Én Rennens-ben voltam de rengeteg felé vannak!
Hátha vkinek jól jön az információ!!!

Puszi Dóri

Vissza a tetejére

Elküldve: 2011.07.05. 16:16 
Adminisztrátor

Facebookról bemásolva:

"Köszönjük Cilike,egy köszönömöt talan minden Svajcban elö magyarnak illene irni,mert sok munka van am ebbe az oldalba....."

Vissza a tetejére

Elküldve: 2011.07.05. 22:58 
Adminisztrátor

Facebookról:

Vásári Éva commented on your link.
Vásári ezt írta: "Köszönjük - köszönöm Cilike! Remélem mások is idetalálnak, mert elég sokan vagyunk, csak nincs egy hely, egy szerver, ahol találkozhatnánk. Ez az oldal tökéletes lenne erre, csak tudatosítani kellene. Én klubschulban, vonaton, Migrosban, itt-ott, mindenhol találkozok honfitársaimmal, de nincs egy hely (eddig legalább is nem volt) ahol össze is jöhetnénk. További jó munkát, és mára jóéjt."

Vissza a tetejére

Elküldve: 2011.07.27. 18:25 
Adminisztrátor

e-mailben érkezett:

Szia Cilike!

köszi az üzenetet, neked is jó pihenést kívánok! szeretném már rég elmondani neked, hogy le a kalappal, nagyon jól összehoztad az oldalad! annyira jó, mert érthető, egyszerű, és szerintem mindenki szereti! ha tőľem is bárki érdeklődik mindenféle ügyekben, mindig a te oldaladra küldöm őket :)! hasznos weboldal, erre már szükség volt! puszi neked is: f

Vissza a tetejére

Elküldve: 2011.08.29. 20:58 

Kedves Cilike!
Bár csak minden ember ennyi szeretettel lenne megáldva mint Ön.
Nem itt lenne ez a világ ahol van!

Vissza a tetejére

Elküldve: 2011.08.30. 16:05 

Kedves Cilike.
Szivesen meglatogatnam de mar nem hiszem lesz ra alkalom hetvegen utazom haza.Vagy talalkozhatnank ezen a heten egy este ha lenne ideje.Esetleg emailbe egy elerheto telefonszamot ha tudd kuldeni megbeszelhetjuk:)
Udv Zsuka Rheineckbol

Vissza a tetejére

Elküldve: 2011.10.07. 13:48 

Magyar cukrászsütemények Oberrüttenenben a " Restaurant Oberrüttenenben". Solothurn város központjától 10 percre autóval.
Most hétvégén: Rákóczi túrós és Képviselőfánk,
valamint disznótoros is kapható.
Várunk mindenkit sok szeretettel.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 62 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő